AllSaints zwart wolvilt jasje met ribmanchetten; maat 42

€ 95,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
30sinds 5 mei. '25, 23:04
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
MerkAllsaints
MaatMaat 42/44 (L)
KleurZwart

Beschrijving

Dit nette wolvilt jasje heeft een diep zwarte kleur en is helemaal gevoerd, schuine zakken voorop (zijn mooi afgewerkt, maar dicht gestikt, dus niet te gebruiken), geribde boorden aan de mouw en deels onderop het jasje. Sluit met zwarte drukknopen. Stof samenstelling jasje: 80% wol met 20% polyamide. Voering katoen/viscose mengsel.
Is niet van nieuw te onderscheiden. Een fantastisch jasje voor de kenner!!! Dit jasje is binnen te dragen in de winter, maar is ook zeker geschikt als tussenjasje in ‘t voorjaar of de herfst als het nog niet zo koud is, maar je nog wel een jasje aan wilt.

Dit jasje heeft meer dan 400 euro gekost. Vraag er nu 95 euro voor. We ruimen op wat in de kast blijft hangen of niet (meer) past.

Minimalistische modemerk Alleszins gebruikt mooie stoffen, is van uitstekende kwaliteit, simpele designs en toch net even anders dan normaal. Allsaints is een Brits modehuis dat zijn hoofdkantoor gevestigd heeft in Londen. Inmiddels is dit merk te verkrijgen in 27 landen.
Advertentienummer: m2265043408