NIEUW Nikkie by Kate Moss jurk maat 32 zwart met hartjes

€ 45,00
Verzenden
Verzenden voor € 5,00
401sinds 22 mar. '25, 11:48
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
MaatMaat 34 (XS) of kleiner
MerkNikkie Kate Moss
KleurZwart
LengteBoven de knie

Beschrijving

NIEUW MET KAARTJE

Supermooie jurk van Nikkie by Kate Moss, model Rae Dress, maat 32. De jurk heeft een zwarte ondergrond met een all over print met witte hartjes. Hij heeft heeft een v-hals, een zwierig rokgedeelte, een brede taille afgezet met sierknoopjes, ritssluiting aan de zijkant en pofmouwtjes. Het lijfje zelf heeft echte knoopjes.

De jurk is volledig gevoerd met uitzondering van de lange mouwen (afgezet met elastiek bij de manchetten). Hij is gemaakt van 100 % polyester. Op foto's 1 en 3 t/m 5 ziet u hoe de jurk valt.

Maten:
oksel-oksel: 42 cm
taillebreedte: 33 cm
lengte jurk vanaf bovenkant: 86 cm

De jurk is nieuw, kaartjes zitten er nog aan.

De prijs is vast. Winkelprijs is 149,95 euro.

Ik verstuur alleen, ophalen is niet mogelijk. Pakketjes worden verstuurd met PostNL naar een huisadres. Ik verstuur niet met andere bezorgdiensten.

De verzendkosten bedragen 5,-- euro en zijn voor de koper.

Ik werk niet met betaalverzoeken. De betaling kan gedaan worden via een overboeking.

Verzending via marktplaats is niet mogelijk omdat dit alleen via een betaalverzoek kan en daar werk ik dus niet mee.
Advertentienummer: m2248596377