Anecdote zwarte broek pantalon maat 42 € 25,00
Akris Punto zwarte kokerjurk maat 36 met steentjes
€ 40,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
40sinds 29 mei. '25, 22:03
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
MaatMaat 36 (S)
MerkAkris Punto
KleurZwart
LengteKnielengte
Handelsnaam fabrikantAkris Prêt-à-Porter AG
Postadres fabrikantFelsenstrasse 40 9000 St. Gallen, Switzerland
E-mailadres fabrikantecom.eu@akris.com
Beschrijving
Prachtige jurk van Akris Punto! De jurk is zo goed als nieuw en het is een maat 36. De jurk is gemaakt van een zware/stevige stretchstof en is volledig gevoerd. Op de schouders heeft de jurk zilveren en zwarte steentjes. Aan de achterzijde sluit de jurk met een blinde rits en de jurk heeft driekwart mouwen.
Oksel tot oksel: 43 cm
Lengte: 100 cm
Stuur gerust een berichtje bij vragen!
Kijk ook eens bij mijn andere advertenties voor nog meer kleding van o.a. Cambio, Baum und Pferdgarten, Bellerose en Chi Chi London!
Oksel tot oksel: 43 cm
Lengte: 100 cm
Stuur gerust een berichtje bij vragen!
Kijk ook eens bij mijn andere advertenties voor nog meer kleding van o.a. Cambio, Baum und Pferdgarten, Bellerose en Chi Chi London!
Advertentienummer: m2273527537
Populaire zoektermen
marokkaanse jurken in Jurkengalajurk in Jurkenmiljuschka jurken in Jurkenvintage jurkenmarokkaanse jurk in Jurkendirndl in Jurkenarabische jurken in Jurkenmaxi jurken zara in JurkenJurken in Kleding & Damessteps jurk in Jurkenloavies jurken in Jurkenleren jurkendejacque in Jurkenzwarte jurk in Jurkende sprong nt2 in Boekensapcentrifuge in Huis en Inrichtingkunstof dieren beeldenzandstra fietsenwilhelmina in Blikkentjeerd bottema in Etsen en Gravuresstromer motor in Elektrische fietsenmcleod's daughters seizoen 3lenie in Kleding, Dameshoutsnijwerk varken