Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Maat
Maat 36 (S)
Merk
Vanilia
Kleur
Zwart
Handelsnaam fabrikant
verhip-vintage.nl
Postadres fabrikant
Nijmegen
E-mailadres fabrikant
info@verhip-vintage.nl
Beschrijving
Status: zeer nette staat
Materiaal: 99% polyester, 1% elastaan.
Lengte: 87 cm.
Okselwijdte: 45 cm.
Bijzonderheden:
-Prachtige elegante zwarte jurk van Vanilia in maat 38. De jurk valt iets kleiner. Valt als een maat 36/kleine maat 38.
-Deze jurk is uitgevoerd in een luxe zwart geweven stof met rood bloemmotief (jacquard), wat zorgt voor een subtiele glans en een rijke uitstraling.
-Aangesloten pasvorm, lange mouwen en een stijlvolle opstaande kraag.
-De jurk sluit met een blinde rits aan de achterzijde.
-Ideaal voor een diner, feest, kerst, bruiloft of zakelijke gelegenheid.
-Winkelwaarde: 219 euro.
Prijzen zijn vast. Lager bieden in een reactie of incl. verzenden voorstellen is geen optie. Dit heeft o.a. te maken met een uitbetaalsysteem aan de inbrengers bij Verhip-vintage.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nijmegen
46x bekeken
0x bewaard
Sinds 14 feb '26
Advertentienummer: m2366912698
Populaire zoektermen
marokkaanse jurken te huuroma jurkJurkenafghaanse jurkmarokkaanse jurkbindi jurksteps jurkshein jurkchinese jurkzara glitter jurkafrikaanse jurkengatsby jurkgala jurk zaramiljuschka jurkenjohn bauer in Thrillershwam vivaldi in Kachelsles paul japan in Snaarinstrumenten | Gitaren | Elektrischmango buffetkast in Kasten | Buffetkastenmini pup in Honden | Chihuahua's en Gezelschapshonden500 watt versterker in Versterkers | Bas en Gitaarzara home in Beautycasesmunten teller in Munten en Bankbiljetten | Toebehorenhema 50 in Woonaccessoires | Vazenmarklin museum in Modeltreinen | H0