De Gianni Feraud Quarter Zip Sweater is een prachtige, kleurrijke aanvulling op je garderobe. Deze trui heeft een streepdesign in opvallende kleuren en een hoge hals met ringsluiting (met metalen ringtrekker).
Sluiting
Dit kavel sluit op 23-01-2026 vanaf 19:44 uur.
Verzenden
Wat is XL Auctions
Sluiting
Verzenden
Wat is XL Auctions
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
5x bekeken
0x bewaard
Sinds 16 jan '26
Advertentienummer: a1521854381
takkie truiijslandse truien en vestenhandgebreide truinoorse truiwollen truialpaca truikooi vestenangora truiTruien en Vestenralph lauren trui damesstieglitz truinoorse vestenralph lauren trui vlagnoorse truien damesstudio verlichting in Fotografie | Fotostudio en Toebehorenvolvo penta md in Bootonderdelenvenray gebruikt in Banken | Bankstellenkatalysator peugeot 106 in Uitlaatsystemensneeuwkettingen 215 60 16 in Sneeuwkettingenbierings in Modelauto's | 1:50looplicht in Licht en Laserysl in Riemen en Ceinturenhardhouten palen 90 x 90 in Palen, Balken en Plankenopel zafira panoramadak in Opel