Beschrijving

Een keer gebruikt!

Finis Agility paddles verbeteren je zwemtechniek in de trek en duwfase van je zwemslag. Het ergonomisch geavanceerde ontwerp bevordert een hoge hoek onderwater en optimaliseert je stuwing!

Gebruik de handpaddles bij je zwemtraining voor het opbouwen van kracht in de armspieren en/of het aanleren van de juiste armposities bij de verschillende zwemslagen. De Agility zwem handpaddles zijn te gebruiken bij de borstcrawl, schoolslag, rugcrawl en vlinderslag.

De zwem handpaddles zijn gemaakt van hoge kwaliteit duurzaam ABS kunststof voor veelvuldig gebruik in het zwembad. Doordat de zwem handpaddles gemaakt zijn van drijvend materiaal zinken zij niet en kun je de zwem handpaddles ook gebruiken bij het zwemmen in open water.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eijsden
40x bekeken
1x bewaard
Sinds 30 jan '26
Advertentienummer: m2361172191