Hogan - interactive atelier donna - Sneakers - Maat: EU 38

€ 170,00
40sinds 7 mei. '25, 13:05
Deel via
of

Beschrijving



Prachtige Hogan buiten de serie, een tijdloze schoen, in uitstekende staat zonder enkele gebruikssporen. Mooi ontwerp met geïntegreerde gouden pailletten en krokodillenpatroon.
Resultaat van zorgvuldig en geduldig vakmanschap, maakt de Interactive in Atelier-uitvoering haar charme duidelijk door middel van een verfijnde en elegante interpretatie. De bovenkant in satijn is versierd met borduursels en pailletten, terwijl de H-zijkant wordt verlicht door strass in verschillende maten.
Sneakers interactieve atelier Hogan voor dames
Gemaakt in Italië
Suède bovenwerk
Geborduurd en met pailletten overal
H laterale met strass
Uitneembare zool 1,2 cm
Rubberen zool
Totale hoogte 5,7 cm
Onderhoudsinstructies inbegrepen
Hoes in stof inbegrepen
CHF 550
Sara zorgvuldig verpakt en zo snel mogelijk verzonden met een trackingnummer om de verzending te kunnen volgen.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513498707