Henderson Baracco - Genuine Suede - Loafers - Maat: EU 43€ 49,00
Hugo Boss - Mocassins - Maat: EU 42 - Nieuw in doos
€ 250,00
30sinds 14 mei. '25, 17:42
Beschrijving
Hugo Boss, prachtige handgemaakte loafers van zacht leer, maat 42, zeer stijlvol in grijze kleur met contrasterende gele details.
Perfecte schoenen, nooit gebruikt, rubberen zool ideaal voor een stijlvolle en elegante look, veel succes... moge de beste winnen.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513871607
Populaire zoektermen
jordan 1 maat 42 in Schoenenheren schoenen maat 42yeezy doos in Schoenenair force 1 42 in Schoenenecco herenschoenen maat 42jordan maat 42 in Schoenenyeezy in Schoenenlidl schoenenjeezy schoenen in Schoenenyeezy maat 42yeezy maat 36 in Schoenenschoenen hugo bossyeezy maat 37 in Schoenenyeezy maat 34 in Schoenencombinoren maat 47te huur oostzaanline dance in Kleding & Damesvleugels carnavalpallet kooiensubaru forester in Autoradio'suil in Vingerhoedjeshamsterkooi tilburghailoduits vwo 6 in Boeken