Kenmerken

Conditie
Nieuw
Merk
Nike air max

Beschrijving

Aanbieding van € 709,00 voor € 290,00!


De Nike Air Max 1 '87 Stranger Things Steve Harrington is een bijzondere collab tussen Nike en de hitserie Stranger Things, geïnspireerd op het karakter Steve Harrington en zijn iconische stijl uit het vijfde seizoen. Het klassieke Air Max 1 '87-silhouet krijgt een frisse twist met een mix van wit mesh en leer, gecombineerd met Neutral Grey- en Team Maroon-overlays die zowel retro als filmisch aanvoelen. Extra details zoals de omgedraaide branding op tong en hiel en speciale prints op de binnenzool verwijzen subtiel naar het mysterieuze Upside Down-universum uit de serie, waardoor deze sneaker niet alleen stijlvol is, maar ook storytelling draagt. De zichtbare Max Air-unit in de zool biedt comfortabele demping, terwijl het nostalgische design de sneaker perfect maakt voor fans van zowel Stranger Things als klassieke Nike-sneakers.
Maten op webshop: 35.5 / 36 / 36.5 / 37.5 / 38 / 38.5 / 39 / 40 / 40.5 / 41 / 42 / 42.5 / 43 / 44 / 44.5 / 45 / 45.5 / 46 / 47 / 47.5 / 48.5 / 49.5


Amsterdam Sneaker Supply
Dé plek voor jouw nieuwe paar sneakers. Wij leveren enkel authentieke sneakers met de beste service.
Ben je op zoek naar jouw paartje en heb je advies nodig? Benader ons via de chat button op de website.
Op zoek naar een paar schoenen, maar kan je ze (nog) niet vinden op onze website of de Marktplaats pagina? geen probleem! Stuur ons een berichtje via de Website of Instagram pagina en wij regelen het.

Voor meer info over dit product of andere sneakers, klik op link:
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
124x bekeken
1x bewaard
Sinds 29 apr '26
Advertentienummer: a1525261676