Floris van Bommel herenschoenen maat 10.5 / 45 H€ 85,00
Handpainted herenschoenen maat 44 nieuw in doos
891sinds 10 jul. '25, 14:06
€ 165,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
Kenmerken
ConditieNieuw
TypeVeterschoenen
Maat44
KleurOverige kleuren
Handelsnaam fabrikantHandpainted
Postadres fabrikantMagnanni
E-mailadres fabrikantHarris
Beschrijving
Nieuw in doos Handpainted in Nederland unieke lage veterschoenen. De schoenen zijn met de hand geheel ingepoetst. Echt vakmanschap! De schoenen hebben een croco print. Het paar wordt geleverd in de originele doos met een schoenlepel. De zolen zijn blake gemaakt wat een elegante uitstraling geeft en hebben een originele rubber inzet in de zool.
Maat 44
Kleur groen
Retailprijs €339
De pasvorm is te vergelijken met een normale leest van Floris van Bommel. Ook wanneer u Harris of Magnanni draagt kunt u uw eigen schoenmaat aanhouden.
Interesse in dit vakmanschap, maar een andere maat nodig. Neem gerust contact op.
Maat 44
Kleur groen
Retailprijs €339
De pasvorm is te vergelijken met een normale leest van Floris van Bommel. Ook wanneer u Harris of Magnanni draagt kunt u uw eigen schoenmaat aanhouden.
Interesse in dit vakmanschap, maar een andere maat nodig. Neem gerust contact op.
Advertentienummer: m2287591932
Populaire zoektermen
1 op 1 schoenenmcdonalds schoenenroots schoenenschoenen nike air classic bwSchoenenben en jerry schoenenSchoenenpartij schoenenprada schoenen american cupyeezy maat 34yeezy maat 35 schoenenlidl schoenennike air max 90 maat 43yeezy maat 36reservewiel mercedes c klasse in Overige Auto diversenkawasaki drifter onderdelen in Onderdelen | Kawasaki150 80 in Tuning en Stylingnatuurgeneeswijzen in Gezondheid, Dieet en Voedingstuurbekrachtiging r50 in Besturingzwaard joris en de draak in Speelgoed | Overigdb in Compressorspaarden pony verzorgpaard in Paarden en Pony's | Verzorgingsproductengratis advertentie plaatsen in Huizen te huurmido heren horloge in Horloges | Heren