Kenmerken
Beschrijving
Dit iconische model, gecreëerd door de tweede Richard-Pontvert-generatie, werd gemarkeerd door de geboorte van Michel Richard in 1945. Wereldwijd erkend, heeft het de tand des tijds doorstaan en zich aangepast aan elke generatie en elke stijl:
De witte vlekken komen van het leer dat ademt en zijn een bewijs dat ze ongebruikt worden. Eenmaal oppoetsen voor gebruik. Nieuwprijs is 475€, helaas een maat te klein voor mij.
- Royale leest met ronde neus
- Gemaakt in Frankrijk
- Noorse stiksel, lederen voering
- Natuurlijke rubberen zool
De witte vlekken komen van het leer dat ademt en zijn een bewijs dat ze ongebruikt worden. Eenmaal oppoetsen voor gebruik. Nieuwprijs is 475€, helaas een maat te klein voor mij.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Tongeren, België
23x bekeken
0x bewaard
Sinds 16 sep '25
Advertentienummer: m2312040799
Populaire zoektermen
1 op 1 schoenenmcdonalds schoenenroots schoenenschoenen nike air classic bwSchoenenben en jerry schoenenSchoenenpartij schoenenprada schoenen american cupyeezy maat 34yeezy maat 35 schoenenlidl schoenennike air max 90 maat 43yeezy maat 36opbergbox 100 liter in Kratten en Dozenettenleur in Tuinsets en Loungesetsmutsy evo denim in Kinderwagens en Combinatieslego instructieboekjes in Speelgoed | Duplo en Legoheerenveen in Tuintafelsjysk bank in Banken | Sofa's en Chaises Longuesstuva in Kinderkamer | Stapelbedden en Hoogslaperskiki van dijk zeevlam in Boekenhp in Windows Laptopskast putten in Kasten | Buffetkasten