Kenmerken

Conditie
Gedragen
Maat
43
Merk
Magnanni
Kleur

Beschrijving

Te koop: Magnanni herenschoenen – maat 43, cognac met rode neus
Elegante Magnanni veterschoenen in maat 43, uitgevoerd in luxe cognackleurig leer met een opvallende, prachtige rode neus. De schoenen zijn in goede staat en stralen klasse uit – perfect voor wie houdt van verfijnde flair. De kenners weten genoeg (nieuw €300-400,- tegenwoordig!).
Altijd in goede houten spanners gestaan (deze worden niet mee verkocht). De rode punt wel even weer mooi oppoetsen en aandacht geven. Zool deels leer, deels rubber en in zeer goede staat! Schoenen zijn gedragen, inmiddels helaas te klein, en kunnen nog vele rondes mee.

Verzending via PostNL of DHL mogelijk (inclusief track & trace)
Ophalen kan in overleg

Magnanni is een Spaans familiebedrijf dat al sinds 1954 bekendstaat om zijn ambachtelijke vakmanschap, handgepolijste leersoorten en verfijnde ontwerpen. Elke schoen is een combinatie van traditie en moderne elegantie – geliefd bij kenners wereldwijd!

Bekijk ook mijn andere advertenties – ik verkoop meer mooie items vanwege o.a. een maatwijziging.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
IJmuiden
79x bekeken
6x bewaard
Sinds 20 sep '25
Advertentienummer: m2313361860