Kenmerken
Beschrijving
Een prachtige sportieve ski jas Farwell van Icepeak voor Heren. De jas heeft aan de voorzijde 4 afsluitbare zakken en een zakje voor de skipas op de mouw. Deze jas is gemaakt van 4-way stretch materiaal, wat meer bewegingsvrijheid geeft, daarnaast heeft de jas ventilatiemogelijkheden. De jas is water- en winddicht, de naden zijn getaped. De jas heeft waterafstotende ritsen, heeft een afneembare capuchon die verstelbaar is, een vaste sneeuwvanger en een grote binnenzak. Deze ski jas Farwell van Icepeak is een heerlijke jas voor sportieve activiteiten.
Waterdichtheid: Waterkolom 10.000mm
Ademendvermogen: 5000 gr / m2 / 24 uur
Materiaal: 100% polyester
Kleur: rood
Lengte jas: 72 cm
Sneeuwvanger: aanwezig, vast met anti-slip siliconen band
Manchet: Verstelbaar, lycra sneeuwvanger in de mouw met duimgaten
Extra: skipaszakje, binnenzak met rits, afneembare en verstelbare capuchon, kinbescherming, vaste sneeuwvanger, waterafstotende ritsen, ventilatiemogelijkheden
De prijs van dit artikel is een vaste prijs.
Wij kunnen dit artikel voor u verzenden.
U kunt het artikel ook ophalen bij ons in de winkel.
Te Velde Wintersport – Schaatsen
Drentse Poort 7
9521 JA Nieuw Buinen – Drenthe (Stadskanaal – Groningen)
0599-613946
Nederland
Kijkt u ook eens bij onze andere advertenties of kijk eens op onze website voor nog meer wintersport en Schaats artikelen.