Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type kledingstuk
Broek
Merk
CMP
Maat
Maat 56/58 (XL)

Beschrijving

Bijna niet van nieuw te onderscheiden! Deze prachtige skibroek van het Italiaanse merk CMP heb ik slechts 1 week gedragen! Ik verkoop het omdat ik meer dan 20 kg ben afgevallen.

Skibroek gemaakt van stretch-nylon met afneembare banden. De broek is voorzien van een dunne, niet-volumineuze synthetische voering (die ook bij nat weer optimale isolatie garandeert), een buitenkant met een waterafstotende behandeling, volledig getapete naden en een thermisch Clima-Protect-laminaat tussen de stoflagen voor maximale bescherming tegen de elementen.

Deze broek is afgewerkt met twee zijzakken met ritssluiting, een sneeuwvanger met antislipprint en een ritssluiting aan de onderkant van de pijpen.

Daarnaast heeft de broek een waterkolom van 20.000 en is ademend met een index van 10.000. Hierdoor blijft je lichaam zelfs in de meest extreme omstandigheden heerlijk warm en droog. Je kunt de broek met of zonder schouderbanden dragen.

Wil je sportief, in stijl en met Italiaanse flair de pistes op, dan is deze skibroek precies wat je zoekt.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Soesterberg
2.294x bekeken
1x bewaard
Sinds 24 okt '25
Advertentienummer: m2325808739