Kenmerken

Conditie
Gebruikt

Beschrijving

Op zoek naar een supermoto met ontzettend veel karakter, fantastisch geluid en een messcherpe stuurervaring? Deze unieke KTM 690 SM Prestige uit 2007 staat te koop.
De motor staat officieel geregistreerd op 25 kW (A2-rijbewijs), maar staat op vol vermogen (47 kW / 64 PK). Mocht je op A2 rijden, dan staat hij dus al juist op kenteken!

Belangrijkste gegevens:

Kenteken: MR-ZD-52

Bouwjaar: 2007

Kilometerstand: 42.200 km

Uitlaat: Dubbele Akrapovic (DB-killers kunnen eruit)

Remsysteem: Hoogwaardige Brembo remmen voor en achter

Staat van motor:
De motor is technisch goed bijgehouden en verkeert qua slijtageonderdelen in uitstekende staat:

Banden: Voor en achter nog in goede staat.

Ketting (O-Ring) & Tandwielen: Goed.

Remmen: Remblokken en schijven in goede staat.

Luchtfilter: Zit een filter in van K&N en is nog goed

Net uitgevoerd groot onderhoud (minder dan 500 km geleden):
Er is pas geleden flink geïnvesteerd in onderhoud, waardoor hij klaar is voor veel zorgeloze kilometers:

Nieuwe motorolie & filters/zeven: Afgevuld met hoogwaardige Motorex Cross Power 10W60.

Verse remvloeistof: Zowel voor als achter ververst.

Verse koppelingsvloeistof: Ververst met Magura Blood.

Nieuwe accu: Yuasa YTZ10S.

Nieuwe koelvloeistof: Ververst met Motorex Coolant M3.0.

Nieuwe bougie.

Nieuwe knipperlichten en spiegels geplaatst.

Extra's inbegrepen: Wat overgebleven onderhoudsvloeistoffen (motorolie, koel- en koppelingsvloeistof) krijg je er gratis bij voor toekomstig bijvullen!

Aandachtspunt:

Optisch: De motor heeft wat lichte gebruikerssporen rondom, maar dat is geheel normaal en te verwachten voor een motor uit 2007.

Dashboard: Het digitale dashboard werkt, maar vertoont tijdens het rijden af en toe een glitch. Het schermpje zit wat los in de behuizing, waardoor trillingen van de motor zorgen voor een slecht contact.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
66x bekeken
1x bewaard
Sinds 16 sep. '26
Advertentienummer: m2443209096