Aprilia Tuono 2007 2 gen. vele upgrades en onderhoud

72119sinds 20 jun. '25, 13:20
€ 3.700,00
Ophalen
Deel via
of

Kenmerken

AdverteerderParticulier
Type motorNaked bike
Bouwjaar2007

Beschrijving

Te koop Aprilia Tuono 2e generatie uit bouwjaar 2007.
Kilometerstand: 55371
In de mooie kleurstelling blauw met wit. Alleen met mooi weer gereden. Nooit op onderhoud of onderdelen op bezuinigd en van een Aprilia liefhebber geweest.

Verhoogde ruit en orginele ruit erbij.
Race / open uitlaten en orginele uitlaten erbij.
Verstelbare rem en kopplings hendel.
Orginele zij standaard.
Verbeterde koppelings cilinder.
Verbeterde starterkrans.
Voorvorkkeeringen met olie vervangen begin 2024
Verbeterde / versterkte dynamo eind 2024 vervangen
Verbeterde duurdere spanningsregelaar eind 2024 vervangen
Accu van begin 2024 daarna aan altijd aan druppellader.
Zij standaard vervangen orginele er ook bij.
Valgaurds / valblokken voorwiel en motorblok
Verdraaibarebvoetstep voor betere kniehoek. Voor de langere ritten heerlijk. Groot onderhoud geweest bij 48.000 km met kleppen stellen was alleen niet nodig.
Veel rekeningen aanwezig ook van de vorige eigenaar vanuit Duitsland. Tuv papieren erbij met kloppende kilometerstanden.
Omdat ik eigenlijk alleen de motor pak met vakantie. En de bedoeling is om steeds wat langer te gaan wil ik een motor met koffer(s). 2 cilinder is heerlijk in de bergen en de zithouding van deze is ook heerlijk voor langere tochten. Vorig jaar ben ik met pech komen te staan en is de dynamo opnieuw en sterker gewikkeld €175,- (Sevior, bekende met dit probleem). Beter dan nieuw kijk maar de forum’s. Ook voor de zekerheid een nwe spanningsregelaar Mosfet gemonteerd van Carmo €135,- . Nieuwe achterknipperlichten oude had scheurtjes €120,- Iets duurder en daardoor de beste. Nieuwe banden laten monteren Metzelers €350,- net voor de vakantie nu 1500 km. oud. Als ik hem niet verkoop ga ik iets verzinnen voor koffers of inruilen. Geen onzin biedingen en zolang hij erop staat te koop.

Evt. inruil ktm 990 of 1190 adventure R
Bmw R1150 gs adventure maar liever de R1200 gs adventure.
Triumph Tiger 1050 nwe type
2e type Mille R inruil liefst met superbike stuur zie laatste foto.

Trefwoorden. Mille R SP 1000 Tuono 1e 2de generatie.
Advertentienummer: m2281068971
Overige advertenties van Guido
Meer van Guido