BMW R1100GS 1997

€ 2.000,00
Ophalen
3788sinds 10 mei. '25, 13:30
Deel via
of

Kenmerken

AdverteerderParticulier
Type motorToermotor
Motorvermogen (kW)meer dan 35 kW
Bouwjaar1997
Aantal cilinders2 cilinders
Kilometerstand119249
Motorinhoud1100

Beschrijving

Omdat het inmiddels wel eens tijd wordt voor wat nieuws, bied ik hierbij mijn R1100GS uit 1997 te koop aan.

Ik heb deze zelf in 2004 geïmporteerd uit Duitsland met 40kkm op de klok en ben sindsdien dus ook de enige eigenaar geweest. In de eerste jaren veel gebruikt op de snelweg voor woonwerkverkeer, daarna uitsluitend nog voor plezier.

Alles wat erop een aan zit functioneert verder, maar zoals gebruikelijk is bij een motor van deze leeftijd zal hier en daar ook wel iets opgelapt moeten worden. Zo loopt de koppeling op z'n einde (slipt niet, maar is niet meer verder te stellen) en moet de voorste krukaskeerring vervangen worden.

Deze bimmer is voorzien van:
  • Handvatverwarming
  • Touratech hardparts om te voorkomen dat de bakophanging afbreekt bij intensieve inspanning of belading
  • Touratech bagagerekje achterop
  • 2x 12V aansluiting (1 voor een GPS, andere bij de startmotor in de buurt)
  • ABS (met modificatie)
  • Yuasa gel-accu is ongeveer 2 jaar oud en in prima staat
  • Banden zijn redelijk tot goed (Bridgestone wegbanden)
  • Voorremmen kunnen wellicht ook wat aandacht gebruiken
  • Achterrem is goed
  • Corbin zadel. Originele zadel aanwezig
  • BMW touring koffers
  • Originele BMW tanktas
  • Vorig jaar onderhoud gepleegd bij Motoport (kleppen gecontroleerd, olie vervangen)
  • Nieuwe rempomp voor (problematisch onderdeel bij GS'en van voor 1998)
  • R1150GS scherm met tobinators en opzetschermpje. Originele scherm is aanwezig
  • Haynes werkplaatshandboek
  • Complete originele gereedschapset onder het bijrijderszadel
  • Stalen remleidingen voor
  • Stalen tank

Het ABS-systeem heeft een modificatie ondergaan. In de standaardsituatie bij zo'n GS gaat het ABS in storing zodra deze gestart wordt en de accuspanning net wat aan de lage kant is. Bij deze modificatie gaat het ABS-systeem aan nadat de motor gestart is, het systeem wordt onderbroken door het startrelais. Meer info hierover is te vinden op het forum van de BMW GS club.

Er zit een Corbin zadel op die echt heel veel beter is dan het standaard zadel. Je kunt hier een hele dag mee rijden zonder pijn in je zitvlak te krijgen. 

Over de prijs is te praten, maar niet als je het stalen ros niet in levende lijve hebt gezien. Vragen naar minimumbedragen worden niet op prijs gesteld.

Tot slot, hij staat me niet in de weg en de kilometerstand kan nog oplopen.
Advertentienummer: m2266650676