Kenmerken

Adverteerder
Particulier
Type motor
Sport
Motorvermogen (kW)
meer dan 35 kW
Bouwjaar
2015
Aantal cilinders
4 cilinders
Kilometerstand
49172
Motorinhoud
1300
Transmissie
Handgeschakeld
Conditie
Gebruikt
Opties
  • ABS
  • Cardan-aandrijving
  • Electronisch instelbare dempers
  • Handvatverwarming
  • Quickshifter
  • Sportuitlaat
  • Traction Control

Beschrijving

In de verkoop vanwege het al jaren nog amper gebruiken, mijn fantastische onverwoestbare cardan-aangedreven sportieve toerbuffel. Veel vermogen, gigantisch koppel en een geweldig geluid. Tijdloos ontwerp, zeker in metallic zwart. Uit het laatste bouwjaar van de K1300S! Zelden kom je er een tegen uit 2015.

Voorzien van ESA, waardoor zelfs ritten met de lengte van een tankinhoud moeiteloos en comfortabel kunnen worden afgelegd. Daar ik de motor nog amper gebruik en ik de bike rijklaar wil verkopen, heb ik bij een lokale specialist de vloeistoffen laten vervangen. Alle andere beurten zijn bij Harry Meijer BMW, waar de motor door eerste eigenaar is aangekocht, en Arie Molenaar BMW uitgevoerd.

Natuurlijk heeft de bike sporen van gebruik. Zo hebben, een BMW-kwaaltje, sommige van de gegalvaniseerde boutjes wat oppervlakte-roest en zitten er op de tank wat lichte krasjes in de blanke lak op de plek waar je met jas of broek tegen de tank zit tijdens het rijden. Motor is nooit omgevallen, nooit overgespoten en geheel schadevrij. Er zit die fantastisch uitziende en geweldig klinkende af-fabriek Akra-demper onder.

Heb een nieuwe set spiegels liggen, vanwege het feit dat de kunstof armen, ter hoogte van de scharnieren, verweerd en verhard zijn. Ook heb ik de originele drager, die achter het zadel gemonteerd kan worden, met de daarbij behorende tas (formaat grote weekend-tas)

Van de BMW’s die ik heb ik in bezit heb gehad (s1000rr, r1150gs, r1200gs Adventure en een eerder exemplaar van deze K1300S) is deze fiets by far mijn favoriet. Mocht ik nog ooit toch weer een bike gaan aanschaffen, dan is daarom de kans zeer groot dat het weer een K1300S gaat worden. Eeuwig zonde dat BMW deze serie uit de productie heeft genomen/niet door heeft ontwikkeld.

Probeer z.s.m. foto’s van het rek, de tas en nog wat van de details van de bike zelf hier toe te voegen.

Bij een goed bod, dat in de buurt van de vraagprijs komt, kunnen we snel zaken doen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bergschenhoek
965x bekeken
23x bewaard
Sinds 26 jul. '26
Advertentienummer: m2424109947