Yamaha xtz 750 super tenere naar wens. Zo gaat datBieden
Yamaha xtz 750 super tenere , een goede keus
280037sinds 8 aug. '24, 23:29
Zie omschrijving
Ophalen
Kenmerken
AdverteerderParticulier
Aantal cilinders2 cilinders
Motorinhoud750
Beschrijving
Deze was zeer snel verkocht maar er zijn er een paar in opbouw. Let niet op de datum van plaatsing, dit is een doorlopende advertentie. Dus verkochte er af en nieuwe er op!
Voor deze motoren kunt u mij bij interesse berichten.
- Alle delen zijn origineel en opnieuw gespoten in meerdere lagen 2K lak. ook over de belettering ivm benzine morsen enz. chemicaliën-bestendig..
- Unique stoere motor
- verschillende bouwjaren
- Vooraf op wens
- Achteraf dan is het een model dat ik zelf leuk vond.
- meerdere opties en keuzes van onderdelen.
- in planning of reeds in gang;
- Chesterfield 1989 ( reeds in proces voor iemand )
- Chesterfield 1990 ( al besproken, niet meer beschikbaar )
- Chesterfield 1991
- Camel 1992
- Ténéré belettering ( niet meer beschikbaar )
- Gauloises
- Sonauto Frans-blauw uni
- Sonauto donker blauw metallic ( gereserveerd voor vriend )
- Yamaha belettering
Voor deze motoren kunt u mij bij interesse berichten.
- Vragen om speciale dingen kan altijd,
- ==============================================
- Als u echt serieus bent, ben ik het ook en dan valt er met mij, over alles te praten. Dus. Uit het oog, uit het hart,... gaat bij mij niet op.
- ==============================================
- Hallo,
- wij rijden in een kleine groep van vrienden, familie en collega's. Allemaal XTZ 750 Super Ténéré's van 1989 tot 1997
- Reperatie en opknappen in eigen beheer en puur hobbymatig.
- De ene persoon bouwt graag schaalmodellen,... ik bouw/ontwerp enz. graag aan XTZ's
- Dus er komt wel eens wat bij en er gaat ook weer eens wat weg.
- De motoren die ik klaar heb zijn van mensen uit onze groep. meeste regio Velsen.
- Die willen soms ook iets anders, maar wat de rede ook is,... er komen dus mooie projecten vrij voor eventuele verkoop.
- Daarom is er altijd een groeiende voorraad en overblijfsels.
- Ook op speciale aanvragen kan ik reageren. want restaureren is toch de hobby. Of ik nu een motor van een colega of van een onbekende opknap,.. het is mij puur om de hobby.
- Foto's zijn van aankomende en reeds afgeronde projecten, gewoon als impressie.
- De motoren die te koop komen,.komen in de betaalde rubriek.
- Projecten die nog in gang zijn komen uiteindelijk ook te zien. en aanvragen kan altijd. bijvoorbeeld wens kleur enz..
- -
- Ik wil graag iedereen beantwoorden, maar ik ben niet zo heel veel achter de PC en het is voor mij ook puur hobby.
- Dus reageer ik niet 1 2 3,... dan is het geen onwil maar gewoon even niet.
Advertentienummer: m2144919028
Populaire zoektermen
yamaha r6yamaha r1tenere 700yamaha yzf r125yamaha mt07yamaha t maxMotoren | Yamahayamaha yz 125yamaha r3yamaha r7yamaha mt 10yamaha r7tenere 660yamaha 125glazen salontafel ovaal in Tafels | Salontafelskapperstas in Uiterlijk | Haarverzorginginboedel tilburg in Complete inboedelsbeen brace in Bracesgroentesnijmachine in Horeca | Keukenapparatuurvintage abu in Hengelsport | Algemeenburo karwei in Bureausmetalen staande lamp in Lampen | Vloerlampenapache fiets in Fietsen | Heren | Sportfietsen en Toerfietsenscooters tegelen in Scooters | Vespa