Kenmerken

AdverteerderParticulier
Type motorToermotor
Motorvermogen (kW)meer dan 35 kW
Aantal cilinders4 cilinders
MotorrijbewijsMinimaal motorrijbewijs A1

Beschrijving

Yamaha Diversion 600 uit 1997 met slechts 37000 kilometer gereden (ik zelf ongeveer 13.000 in de laatste twee jaar). De kosten voor de voorvorkrevisie en een gereinigde carburateur en recente reparatie remoliehouder (alles laatste jaar laten doen) waren al meer dan de vraagprijs. Daarnaast laatste twee jaar regulier onderhoud gehad; olie, remolie, filter, remblokken.... Daarvoor kan ie alleen maar jarenlang gekoesterd zijn geweest... Van alle sleutels twee exemplaren.

Komt met de topkoffer (tanktas hou ik liever) maar exclusief de navigatie (en -houder, RAM kogel laat ik zitten). Paar zadeltassen (zij en top) wil ik er ook wel bij doen.

Enige minpuntje is de verschoten kleur van de voorkuip (rood is nu eenmaal gevoelig voor zon...) en een lelijke plek waar wat remolie op de kuip is gekomen. Hier en daar natuurlijk ook wat kleine gebruikssporen.

Verkoop ivm aanschaf van iets zwaardere motor voor dagelijks/wekelijks gebruik.
Overige advertenties van D. 't Heertje
Meer van D. 't Heertje
Advertentienummer: m22968881722397sinds 6 aug. '25, 18:53