Kenmerken

Conditie
Nieuw

Beschrijving

Honda Africa Twin specialist "Desert Motors" biedt aan, nieuwe originele Mitsubishi FPP-904 benzinepomp voor heel veel Honda`s en vele andere merken motoren. Van kwaliteitsmerk Mitsubishi die voor heel veel merken motoren dit soort brandstofpompen levert.

Type FPP-903 is speciaal ontwikkeld voor de XRV 650/750 Africa Twin, type RD03, RD04, RD07 en RD07A Bj 1988 t/m 2003 maar ook de Honda XL1000V Varadero. Op het zwart kunststof kapje waar “speciaal” een ontluchting nippel op zit, moet een rubberen slang worden bevestigd die tot onder het motorblok rijkt, om bij diepe doorwaardingen van sloten of rivieren, water in de pomp te voorkomen. Type FFP-903 is door de grote vraag al maanden NIET meer leverbaar en de “vage” levertijden uit Japan zitten nu ergens in maanden na Maart 2026..????

Als zeer goede alternatief zijn er nu een paar nieuwe type FPP-704 beschikbaar die het zelfde pomp gedeelte (opbrengst) hebben maar het bewuste nippel is nu vervangen door een rechthoekig buisje direct aan de pomp. Het geheel past nog in het bestaande ophangrubber van de XRV Africa Twin. Verder is deze FPP-904 exact het zelfde als door Honda op de XRV Africa Twin gebruikt..!!
Voor de Honda XL1000V zal de zwarte elektra kabel wel iets verlengd moeten worden.

Zolang de voorraad strekt en nieuwprijs bij de dealer of de reguliere motorzaak rond € 225,=.

Deze origineel (Honda) benzinepomp wordt voor een vaste prijs van € 136,30 INCLUSIEF verzendkosten (via Post N.L. € 6.35) aan u verstuurd en voor serieuze reacties, mail naar info desertmotors nl of Berry bellen op 06.54.971644

Voor meer nette Honda All-road occasions en accessoires, klik rechts onder; “Bekijk alle advertenties”
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Vriezenveen
520x bekeken
11x bewaard
Sinds 27 feb. '26
Advertentienummer: m2371229327