LSL hendelbescherming & HIGHSIDER SPIEGEL MONTANA 2

€ 125,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
50sinds 9 mei. '25, 11:53
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt

Beschrijving

LSL hendelbescherming & HIGHSIDER SPIEGEL MONTANA 2

Zelfgemaakte combinatie, spiegels staan ver vooruit zodat je in 1 beweging snelheidsmeter en spiegels kunt zien. Voorkomt een extra hoofdbeweging naar achteren om je spiegel te zien.
Werkt fantastisch, helaas de bijbehorende motor verkocht.
LSL hendel is voorzien van schroefdraad waardoor de Highsider spiegels te monteren zijn.
Waarde van het geheel € 250,-

LSL hendelbescherming:
Bevestiging met klemvoorziening op het stuur of op optionele stuureindstukken (zie onder "Bijpassende artikelen").
Materiaal: aluminium CNC-gefreesd
Lengte: 150 mm
Kleur: zwart
Levering per stuk
Voor rem- of koppelingskant
Kan op een diameter van 22 en 25,4 mm worden geklemd.

De stuureindspiegels *Montana 2* zijn de opvolgende van de populaire, stijlvolle universele stuureindspiegels *Montana* met ronde kop van Highsider.
Deze tweede generatie is qua lengte en vorm van de spiegelarm iets veranderd. Zo is de arm wat korter geworden en voorzien van drie stijlvolle gleuven. Door een scharnier aan de bevestigingsklem kan de motorrijder de spiegel persoonlijk instellen. En met een binnenzeskantsleutel kan de kop naar binnen of buiten worden gericht en daarmee nog beter worden aangepast.
Spiegelglas: licht grijs-getint en bolrond voor optimale anti-verblindende werking
Materiaal: aluminium, zwart geanodiseerd
Bevestiging: Levering inclusief adapter voor montage aan inch (25,4 mm) en metrieke evenals conisch gevormde (met 22 mm greepuiteinde) sturen
Breedte van de klem: 12 mm
linker- en rechterzijde
E-goedkeuring
Afmetingen in mm (zie maattekening): a=102, b=102, c=165.
Advertentienummer: m2266265049