Kenmerken

Conditie
Gebruikt

Beschrijving

Bij deze zet ik mijn KTM Duke uit 2012 met een lage km stand te koop. Het is een naked bike met een cilinderinhoud van 125cc, hiervoor heb je aan een A1 rijbewijs genoeg.

Het is een goede flexibele motor, goed voor beginners en ideaal voor woon-werkverkeer of plezierritjes. De motor is in goede staat en heeft alleen wat lichte krasjes aan de zijkant door de vorige eigenaar. Voor de rest is alles goed.

Alles op de motor is origineel. De banden, ketting etc zijn in goede staat. De accu, startmotor en starter relay heb ik onlangs vervangen (bij een garage, bonnetje aanwezig).

Ik verkoop deze motor omdat ik graag een sportmotor voor volgend motorseizoen wil halen.

Over de prijs ben ik bereid te onderhandelen. Voor vragen kan je me dus altijd een berichtje sturen. Je kunt ook langskomen om de motor eventjes zelf te zien en eventueel een testrit te maken.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amsterdam
586x bekeken
11x bewaard
Sinds 7 dec '25
Advertentienummer: m2342685492