Gezocht SKR, Skipper 125cc motorblok compleet
Bieden
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
691sinds 28 apr. '25, 14:24
Beschrijving
Ik ben op zoek naar een compleet Skipper 2 takt motorblok voor mijn Vespa LX125. Moet wel een aantoonbaar lopend en los blok zijn of spotgoedkoop. Graag zo compleet mogelijk, plug & play. Dus met draadboom, carburateur, aandrijving (achterwiel) uitlaat etc. Ik wil het zelf gaan ombouwen, reviseren en tunen. Als je een getuned blok hebt dan graag aantonen wat er is gedaan etc.
Losse onderdelen mag je aanbieden maar ik wil het liefst een compleet pakket. Als je losse onderdelen hebt zoals malossi cilinder of ander tuning delen dan wel graag een bericht.
Losse onderdelen mag je aanbieden maar ik wil het liefst een compleet pakket. Als je losse onderdelen hebt zoals malossi cilinder of ander tuning delen dan wel graag een bericht.
Advertentienummer: m2262314558
Populaire zoektermen
sm06 uitlaat in Tuning en Stylinghx35 in Tuning en Stylingdpr uitlaat in Tuning en Styling180cc vertanding in Tuning en Stylingfatbike in Tuning en Stylingrunner stickerset in Tuning en Styling180cc uitlaat in Tuning en Stylinghonda civic in Tuning en StylingFietsen en Brommers in Tuning en Stylingzip type 3 tuning in Tuning en Stylingpiaggio skipper tuningpeugeot vivacity tuningpeugeot speedfight 2 tuningholset hx35 in Tuning en Stylinggrote tv kastegg fauteuilgtb2260pick up retrolimited edition zippopromat doppensetplafondplaten agnestoyota corolla e10 in Tuning en Stylingduck hunt nes in Nintendo NESmonoblock audio