Aprilia RSV4 / Tuono , Race ECU RACING & Street

€ 195,00
Ophalen
573sinds 9 mei. '25, 22:13
Deel via
of

Beschrijving

De Race ECU software geeft een meer voorspelbare gasresponse. Geen bokkig aan/uit effect en meer bruikbaar vermogen. De motor eet uit je hand zoals dat in racetermen heet.
Met behoud van fabrieksgarantie. Het is officiele Aprilia software waarmee gewerkt wordt. De ECU wordt geladen met drie vernieuwde mappings die geoptimaliseerd zijn.

De Aprilia Racing software;
- Houdt de uitlaatklep open.
- Schakelt de lambda sensor uit.
- Past de mengselverhouding aan voor aftermarket-uitlaat.
- Past de Ride By Wire tabel aan zodat de gasresponse natuurlijker aanvoelt (uit je hand eet..) Bij volgas staat de gasklep nu ook volledig open. In tegenstelling tot de standaard mapping waarbij de gasklep maar over een klein gebied volledig open staat.. (Ride by Wire)

Geschikt voor zowel straatrijders als wedstrijdrijders.
Een wereld van verschil met de afgeknepen en te arm afgestelde standaard software.

Upgrade wordt volledig gedaan met Aprilia Diagnose Software en alle geavanceerde instellingen zijn direct beschikbaar na de update. Dus inclusief het inleren van gashendel en gasklephuis.
Advertentienummer: m2266479974