Gilera runner sp 125 DD Fluo Rosso duits

48225sinds 3 jul. '25, 17:47
€ 3.049,99
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 55,00
Deel via
of

Beschrijving

Gilera runner SP 125cc DD fluo Rosso met zwart super staat

Cilinderinhoud: 125cc
Kleur: Fluo Rosso/ Opaco
Bouwjaar: 2000
KM stand: 12xxx
Top snelheid: 100kmh met vlotte optrek
Kenteken:nvt
Komt met: Duitse papieren, 2 sleutels

Super nette Gilera runner 125cc. De scooter is in nette staat met gebruikssporen op de kappen. De kappen zijn voor de rest echt in super nette staat en het is een pracht ding om naar te kijken.


Koplamp, achterlicht, knipperlichten, toeter en estart werken allemaal naar behoren,

De motor start met de e-start of kickstart, en trekt hem eenmaal warm door met een top van rond de 100. Let op de motor start koud soms wat lastig. Daarom zit er een klein gaatje in het luchtfilter, als je daar een klein spuitje Remreiniger of startspray inspuit start die zonder problemen. Moet dus beetje afgesteld worden

testrit is mogelijk met het afgesproken bedrag in hand + geldige vorm van identificatie (rijbewijs/ id- kaart)

De motor staat voor veiligheidsredenen niet op de afgesproken locatie maar in de stalling, voor vragen of een afspraak kunt u altijd contact opnemen via marktplaats of;

voor vragen over de motor zelf kunt u terecht bij 0643550288

voor ophalen/ afleveren kun je contact opnemen met 0657696460

LET OP! ⛔️
Omdat alles wat wij verkopen niet nieuw is, bieden wij geen enkele vorm van garantie of retour, wel kun je altijd terecht voor vragen of advies.
Advertentienummer: m2285222314