Beschrijving

Te koop: Custom-made kwaliteits kentekenplaathouder + achterverlichting voor KTM 690 motoren.
Uniek! Er is er maar 1 zoals deze, vervaardigd uit een stuk hoogwaardig aluminium. Is appart of in combinatie met de lichtstrip te monteren. Het geheel zorgt voor een zeer strakke unieke look welke nergens anders is te vinden.

De combinatie past op ieder modeljaar met dit type kunststof tank, zie de fotos (fotos met originele uitlaat en met Akrapovic)

- Custom-made, one of a kind
- Lichtgewicht maar zeer robuust, absoluut geen geklapper o.i.d.
- Kaarsrecht, nette afwerking
- Zit extreem strak tegen de tank aan waardoor de nummerplaat op een unieke plek bevestigd is. De hoek waaronder de nummerplaat gemonteerd zit is legaal.
- Is direct te monteren op de tank in plaats van de originele tail zonder aanpassingen te moeten doen aan wat voor onderdeel dan ook.
- Zeer fraaie onopvallende maar felle ledstrip met geintegreerd achterlicht, remlicht en knipperlichten.
- Kan direct worden aangesloten op de kabelboom door middel van de originele stekkers (zie foto), er hoeft dus niks geknipt te worden.
- Gewoonweg de mooiste oplossing voor deze motorfiets

Ik verkoop hem omdat de motorfiets vorig jaar in originele staat is verkocht.

Wordt verkocht aan de hoogste bieder 4 weken na plaatsingsdatum.

Indien de motorfiets af fabriek is uitgerust met een analoog knipper-relais en ZONDER led-knipperlichten zal bij montage van led-knipperlichten de frequentie toenemen. Om dit te corrigeren dient een ander knipper-relais te worden gemonteerd, deze kan worden meegeleverd.

Voor vragen kunt u altijd contact opnemen via telefoon of e-mail.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Almere
87x bekeken
0x bewaard
Sinds 25 mei '26
Advertentienummer: m2403324378