Kenmerken

Conditie
Nieuw
Eigenschappen
Flightcase
Handelsnaam fabrikant
.
Postadres fabrikant
.
E-mailadres fabrikant
.

Beschrijving

Gemaakt van negen millimeter berken multiplex is deze flightcase bijna niet kapot te krijgen! Een betere bescherming voor uw 19 inch mixer in combinatie met uw dubbele CD speler is er dan ook niet! Deze case heeft een bovenzijde van 11HE en een voorzijde van 2HE.

De Slant 11-2 is gemaakt van negen millimeter berken multiplex. Prodjuser heeft de flightcase afgewerkt met een harde zwarte toplaag, vlindersluitingen, inbouwhandvatten en stapelbare bolhoeken. Daarnaast beschikt deze slant over een schuine openstaande rand aan de bovenzijde en een scharnieren luik aan de achterzijde.


  • harde zwarte toplaag
  • vlindersluitingen
  • Inbouwhandvatten
  • zware verzonken hardware
  • stapelbare bolhoeken
  • bovenzijde met schuin opstaande rand
  • scharnieren luik aan de achterzijde
  • bovenzijde 11HE, voorzijde 2HE
  • afmetingen: 536 x 332 x 620 mm (BxHxD)

Levertijd 2 a 3 werkdagen

DJLicht is de online en offline winkel in licht en geluid.Bekende merken zoals: Pioneer DJ, Chauvet DJ, HK Audio, Ibiza, Tascam, Focusrite, JB Systems, Algam, Eurolite, JBL, Allen & Heath, ProDJuser, LD Systems Premium Dealer etc en ons huismerk zijn bij ons te verkrijgen.
Met meer dan 4000 producten zit er altijd wel iets voor je bij. Showrooms in Bergschenhoek en Lelystad
Goede service
Gratis verzending vanaf 125 euro
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bergschenhoek
10x bekeken
0x bewaard
Sinds 22 okt '25
Advertentienummer: m2325128366