Allen & Heath Xone DB4 4 kanaals DJ mixer

€ 999,00
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via PostNL voor € 14,50
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
263sinds 5 mei. '25, 10:38
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
Aantal kanalenMinder dan 5 kanalen
EigenschappenMicrofooningang

Beschrijving

Aan absolute top mixer van Allen & Heath. Ik ben overgestapt op een rotery mixer. Hij is in absolute topstaat en komt in een prachtige op maat gemaakte flight case. 

Het hart van deze mixer is een krachtige quad core DSP effecten engine die alle vier de kanalen van digitale effecten voorziet. Ieder effect wordt automatisch gesynchroniseerd met het tempo. Je heeft de beschikking over vijf verschillende FX types, maar ook de Xone Dual Filters ontbreken niet.

Elk kanaal heeft zijn eigen drie bands equalizer en kan geconfigureerd worden als een asymmetrische EQ (+6/-25dB), een Isolator (+6dB/OFF met een 24dB/octave slope), of als een high-pass/low-pass filter waarvan de resonantie ook in te stellen is. De EQ knoppen veranderen van kleur als er een andere type EQ gekozen wordt. Ook heeft ieder kanaal een loop functie, waarmee je loops kunt maken in een lengte van 1/16 beat tot en met 4 maten. De loops worden ook gesynchroniseerd met het tempo van je mix. De Xone: DB4 zal altijd één volledige maat opnemen, en loops zijn zonder haperingen in real-time in te korten.

Alle vier de kanalen zijn schakelbaar tussen verschillende bronnen: analoog line-in 1 tot 4, waarvan kanaal 2 en 3 ook te gebruiken zijn voor draaitafels, digitaal 1 tot 4 of USB 1 tot 4. Er is een microfoon/line-ingang met een tweebands equalizer, gain, cue en volume regeling. Deze kan ook naar kanaal 1 ge-route worden. De Xone DB4 heeft ook een 24-bit, 96kHz USB audio interface. Dus hoef je niet meer te slepen met een geluidskaart als je met digitale DJ software draait! Met deze audio interface kunt je tot vier stereo kanalen opnemen in iedere DAW. Daarnaast heb je vier stereo virtuele effect returns.
Advertentienummer: m2264684192