Ter overname aangeboden een in topstaat zijnde en weinig gebruikte compacte E- drumset van het befaamde merk Roland inclusief gigbag (wordt standaard niet bijgeleverd), Yamaha FP7210 bassdrumpedaal met kettingaandrijving, Tama stokkentas en een paar 5A stokken zodat je meteen aan de slag kan.
Er valt niets aan te merken aan deze set als we het hebben over het speelgevoel, de enorme keuze uit geluiden en hetgeen waarvoor ik de set kocht: de compactheid.
In de tas neem je hem mee voor repetities en door zijn compacte afmetingen neemt hij weinig ruimte in beslag in de repetitie ruimte, op het podium of in een kleine slaapkamer.
Omdat ik de luxe heb van een eigen drumruimte heb ik deze handzame set zelden gebruikt.
Thuis nauwelijks, een paar keer mee gerepeteerd en zelfs een keer mee opgetreden in een band in een kroeg waar niet alleen de ruimte klein was maar het volume ook klein gewenst was.
Waarom Roland de letters “KP” (kick pedal?) toegevoegde daar heb ik geen idee van maar ik weet wel dat het bassdrum(kick) pedaal standaard niet bij de set werd geleverd.
Maar goed, daar hoef je je geen zorgen over te maken omdat ik er een bij de prijs inbegrepen bij voeg.
Check voor alle specificaties de website van Roland en zeker de videos op het YouTube kanaal Rolandchannel waar Johnny Rabb de TD4-KP demonstreert.
De set is eigenlijk zo goed als nieuw maar, pietlut die ik ben, als zodanig omschrijf ik het niet omdat er wat krasjes op een padhouder aanwezig zijn en dat heeft een nieuwe uit de doos niet.
Uitsluitend ophalen.
De originele doos en de handleiding wordt bijgeleverd.
€ 395,- is echt de bodemprijs.
Inruil van 1 bekken van een 14” oude K Zildjian hi hat bekken set is bespreekbaar als die rond de 1077 gram weegt of inruil van een 14” A Custom hi hat set is bespreekbaar afhankelijk van de gewichten.