Eastman E1P Classic (Akoestische Gitaren,Western Gitaren)
Kenmerken
Beschrijving
Met zijn prachtige Classic Truetone satin sunburst afwerking trekt deze parlor gitaar meteen de aandacht. De combinatie van een massief Sitka sparren bovenblad met massieve sapele zij- en achterkant creëert een rijk, warm klanklandschap met uitstekende projectie die je niet zou verwachten van zijn compacte formaat. De scalloped X-bracing stelt het bovenblad in staat vrijer te vibreren, wat de natuurlijke resonantie en het dynamische bereik van de gitaar verbetert terwijl de structurele integriteit behouden blijft.
De traditionele even C-profiel mahonie hals zorgt voor een comfortabele speelervaring, perfect aangevuld door het gladde ebben toetsenbord met klassieke parelmoeren dot inlays. De kortere mensuur van 24,9" maakt het spelen moeiteloos, met verminderde snaarspanning die uitnodigt tot expressief fingerstyle spel. Van delicaat vingerspel tot ritmisch akkoordwerk, deze gitaar reageert met opmerkelijke helderheid en articulatie.
Visueel is de E1P voorzien van smaakvolle details zoals tortoise binding, zwart-witte purfling en een meerlijns rozet die zijn vintage uitstraling versterken zonder te opzichtig te zijn. Elk detail is zorgvuldig overwogen om een instrument te creëren dat eer betoont aan de rijke erfenis van de parlor gitaar, terwijl het voldoet aan de verwachtingen van de meest veeleisende spelers van vandaag.
De Eastman E1P Classic wordt geleverd met een beschermende Eastman gigbag, certificaat van echtheid, poetsdoek en TFOA paspoort.
- Brand: Eastman
- Condition: New
- Bridge: Ebony
- Bridge String Spacing: 55 mm - 2.17"
- Tuning Machines: Open Gear
- Body Shape: Parlor
- Colour Family: Sunburst
- Finish: Classic, Truetone Satin
- Body Width: 348 mm - 13.7"
- Body Depth: 106 mm - 4.17"
- Body Material: Solid Sapele
- Top Material: Sitka Spruce
- Bracing: Scalloped X-Bracing
- Body Details: Tortoise Binding, Black/White Purfling, Multi-Line Rosette, Tortoise Pickguard
- Fingerboard Material: Ebony
- Fingerboard Radius: 12"
- Neck Details: Pearl Dot Inlays
- Nutwidth: 42,8 mm - 1.68"
- Scale Length: 632 mm / 24.9"
- Neck Material: Mahogany
- Neck Profile: Traditional Even C
- Acoustic Pickup: None
- Travels in: Eastman Gigbag
- Accessories: Certificate of Authenticity, Polishing Cloth, TFOA Passport
- Photos of: Sample Instrument
Naast deze aanbieding heeft The Fellowship of Acoustics nog veel meer aanbiedingen en artikelen.
The Fellowship of Acoustics
Moerheimstraat 144
7701CJ Dedemsvaart (oude gemeentehuis)
0523-232205
Openingtijden
Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 -18:00
Zondag
1e Zondag van de Maand geopend
Snelle en betrouwbare levering aan huis.
Klik voor meer informatie hierover op onderstaande link: