Furch Vintage 1 OM-SR (Akoestische Gitaren,Western Gitaren)

60sinds 16 jul. '25, 16:54
€ 1.899,00
Ophalen of Verzenden
Deel via
of

Kenmerken

TypeWestern- of Steelstringgitaar
ConditieNieuw

Beschrijving

Gratis verzending

Met het revolutionaire halsconstructie systeem van Furch: CNR System Active, heeft deze Vintage 1 OM een doorbraak in stabiliteit en bespeelbaarheid bereikt! Het innovatieve halssysteem houdt je snaaractie perfect consistent, ongeacht luchtvochtigheid, terwijl de massieve Sitka sparren top en Indisch palissander klankkast zorgen voor een rijk gebalanceerd geluid met kraakhelder hoog en diepe bas.

Het Tsjechische Furch heeft decennia besteed aan het perfectioneren van de halsconstructie, wat heeft geresulteerd in het baanbrekende CNR System Active. Dit geavanceerde systeem gebruikt een 60mm langere en 45% sterkere L-vormige structuur die de halsstabiliteit drastisch verhoogt. Het geniale expansie-element reageert automatisch op veranderingen in luchtvochtigheid door uit te zetten of samen te trekken, waardoor je snaaractie altijd perfect blijft zonder dat je constant moet bijstellen.

Het veelzijdige OM-formaat maakt deze Furch tot een echte allrounder die elk genre moeiteloos aankan. De combinatie van het massieve Sitka sparren bovenblad en de Indisch palissander klankkast zorgt voor een uitermate goed gedefinieerde klank met prachtige balans tussen de frequenties. Furch's eigen Full-Pore High-Gloss Finish verbetert de resonantie van het klankhout, wat resulteert in die karakteristieke kraakheldere hoge tonen gecombineerd met een diepe, volle bas! 

Het CNR System Active zorgt er bovendien voor dat meer van het bovenblad vrij kan trillen, wat de klank nog verder ten goede komt. De vakkundige afwerking en vintage uitstraling maken het plaatje helemaal compleet! Hij wordt geleverd in een Hiscox koffer met TFOA-paspoort.



  • Brand: Furch
  • Condition: New
  • Bridge: Ebony
  • Bridge String Spacing: 56 mm - 2.2"
  • Tuning Machines: Gotoh SE700 Nickel Patina
  • Body Shape: OM
  • Colour Family: Natural
  • Finish: Full-Pore Satin Finish
  • Body Width: 380 mm - 14.96"
  • Body Depth: 103 mm - 4.06"
  • Body Material: Solid indian Rosewood
  • Top Material: Sitka Spruce
  • Bracing: Scalloped X-Bracing
  • Body Details: Ivoroid Binding, Multi-Line Purfling, Black Walnut Rosette, Tortoise Pickguard
  • Fingerboard Material: Ebony
  • Fingerboard Radius: 16"
  • Neck Details: White Pearl Dot Inlay, Ebony Headstock Overlay
  • Nutwidth: 45 mm / 1.77"
  • Scale Length: 650 mm / 25.6"
  • Neck Material: Mahogany
  • Neck Profile: Furch Soft V
  • Acoustic Pickup: None
  • Travels in: Hiscox Hardshell Case
  • Accessories: Certificate of Authenticity, TFOA Passport
  • Photos of: Sample Instrument


Naast deze aanbieding heeft The Fellowship of Acoustics nog veel meer aanbiedingen en artikelen.

The Fellowship of Acoustics
Moerheimstraat 144
7701CJ Dedemsvaart (oude gemeentehuis)
0523-232205

Openingtijden

Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 -18:00

Zondag
1e Zondag van de Maand geopend

Snelle en betrouwbare levering aan huis.

Klik voor meer informatie hierover op onderstaande link:
Advertentienummer: a1515950595