Beschrijving

Deze 1977 Aria Pro II Les Paul-stijl gitaar uit Japan combineert een esdoorn top met mahonie lijf en ebbenhouten nek voor blijvende sustain en klassieke klank, met zachte hoes inbegrepen.



Een ongelooflijke Les Paul custom LC-1000 black beauty uit 1977 van Aria Pro II. Fantastische gitaar met oneindige sustain en een geweldig gewicht (4,7 kg), en een enorm grote D-vormige hals. Een klein defect in de lak, dat na verloop van tijd is gaan rimpelen, waarschijnlijk door vocht (mogelijk te verhelpen met polijsten). Bekijk de foto's goed. Koop wat je ziet.

Specificaties

Body: esdoorn bovenblad / mahonie achterkant
Hals: mahonie
Toets: Ebbenhout
Kleur: Zwart (BLK)
Inleg: parelmoer
Onderhoud uitgevoerd

Body, hals en toets: schoongemaakt
Frets: schoongemaakt
Nek: halspen aangepast
Elektronica: volledig geïnspecteerd
Inclusief zachte tas.

De gitaar wordt zorgvuldig verpakt met bubbelplastic en verzonden in een stevige kartonnen doos.
#ExclusiveMusic



Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    79x bekeken
    1x bewaard
    Sinds 30 okt '25
    Advertentienummer: a1519605970