Kenmerken
Beschrijving
Gratis verzending
De Original Series was de allereerste reeks gitaren van Lowden in 1976, met het "O" model als eerste body ontwerp. De Original series heeft prachtige ingetogen uiterlijke kenmerken; een vijf-delige houten rosette, binding rond de achterkant en top van de body, driedelige purfling op het bovenblad, palissander kopplaat en een ebben toets.
De mahoniehouten body draagt een ceder bovenblad voor een vol en warm geluid. De 'O' formaat body produceert veel volume en klinkt op zijn best voor fingerstyle, terwijl hij ook voor andere speelstijlen geschikt is. Dit is een zeer fraai instrument en een typisch voorbeeld van de hoge kwaliteit en het vakmanschap dat uit de werkplaats van Lowden komt.
Deze Lowden O22 uit 2021 heeft behoorlijke schade aan het bovenblad en de zijkant van de lower bout, maar deze cracks zijn gerepareerd, en er is ook een stukje hout in de binding ingezet om een gat op te vullen. De gitaar heeft verder slechts lichte speelsporen, en is ook voorzien van een LR Baggs Anthem pickup die uitversterken tot een fluitje van een cent maakt. De gitaar is een echte player, en is bij uitstek geschikt voor de gitarist die een goede sound en bespeelbaarheid zoekt in een gitaar die zijn eerste speelsporen al heeft verzameld!
Wordt geleverd in een Ameritage koffer met TFOA paspoort.
- Brand: Lowden
- Condition: Good
- Bridge: Rosewood
- Bridge String Spacing: 56 mm - 2.2"
- Tuning Machines: Gotoh 381 Gold with Ebony Buttons
- Body Shape: Jumbo
- Finish: Natural, Satin
- Body Width: 419 mm - 16.5"
- Body Depth: 125 mm - 4.92"
- Body Material: Solid Mahogany
- Top Material: Solid Cedar
- Bracing: Dolphin Bracing
- Body Details: Maple Binding, Rocklite/Mahogany/Maple Purfling, Mahogany/Maple Rosette, Transparent Pickguard
- Fingerboard Material: Ebony
- Fingerboard Radius: 16"
- Neck Details: Rosewood Headstock Overlay
- Nutwidth: 45.2 mm / 1.78"
- Scale Length: 650 mm / 25.6"
- Neck Material: 5-Piece Mahogany/Rosewood
- Neck Profile: GL Standard
- Neck Thickness 1st Fret: 20,4 mm - 0.8"
- Neck Thickness 9th Fret: 22,7 mm - 0.89
- Acoustic Pickup: Yes
- Acoustic Pickup: LR Baggs Anthem
- Travels in: Hardshell Case
- Accessories: Booklets, TFOA Passport
- Photos of: Actual Instrument
Naast deze aanbieding heeft The Fellowship of Acoustics nog veel meer aanbiedingen en artikelen.
The Fellowship of Acoustics
Moerheimstraat 144
7701CJ Dedemsvaart (oude gemeentehuis)
0523-232205
Openingtijden
Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 -18:00
Zondag
1e Zondag van de Maand geopend
Snelle en betrouwbare levering aan huis.
Klik voor meer informatie hierover op onderstaande link: