1960 Gibson Custom Shop Hummingbird (2024 Reissue).

€ 2.850,00
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via PostNL voor € 14,50
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
712sinds 8 mei. '25, 16:34
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeWestern- of Steelstringgitaar
EigenschappenMet koffer

Beschrijving

Ben je op zoek naar die iconische, warme Gibson-sound en klassieke uitstraling? Dan is deze 1960 Gibson Hummingbird Reissue uit 2024 precies wat je zoekt. Deze gitaar is een eerbetoon aan het legendarische origineel uit 1960 en is met oog voor detail en vakmanschap gebouwd door Gibson’s Custom Shop.

Specificaties:
• Model: Gibson Hummingbird 1960 Reissue (2024)
• Body: Mahonie achterkant en zijkanten, Sitka sparren top
• Hals: Mahonie, ronde “C” profiel
• Toets: Palissander met parelmoer parallelogram inlays
• Afwerking: Vintage Cherry Sunburst, nitrocellulose lak
• Brug: Traditionele belly-up brug met gecompenseerd zadeltje
• Inclusief: Gibson hardcase

Conditie:
De gitaar verkeert in zeer goede staat met slechts minimale gebruikssporen. Altijd zorgvuldig onderhouden, geen scheuren of structurele schade. De aftermarket slagplaat is van Boston. Verder alles origineel.
De actie is laag en comfortabel, en de gitaar klinkt vol, warm en gebalanceerd – perfect voor zowel fingerpicking als stevige strumming.

Prijs: 2850€ (winkelprijs 4700€)

Een unieke kans om een klassieke Gibson-sound te bemachtigen in moderne topvorm. Serieuze interesse? Neem gerust contact op voor meer info of om de gitaar uit te proberen.

Laat deze legende opnieuw tot leven komen in jouw handen.
Advertentienummer: m2266028159