Kenmerken

Type
Western- of Steelstringgitaar

Beschrijving

Ibanez Artist 2607 is een zeldzame, hoogwaardige akoestische gitaar die deel uitmaakt van de legendarische "Artist"-serie uit de jaren '70. Deze specifieke serie markeerde het moment waarop Ibanez overstapte van het kopiëren van Amerikaanse ontwerpen naar het bouwen van eigen, originele instrumenten van topkwaliteit. 

Belangrijkste details

Jaar: Dit model is geproduceerd in de midden tot late jaren '70 (circa 1975-1978). In deze periode produceerde de beroemde Fujigen-Gakki fabriek in Japan instrumenten die vaak als superieur werden beschouwd aan hun Amerikaanse tegenhangers uit die tijd.

"Specially made for Scandinavia": Dit label duidt op een beperkte oplage of specifieke exportlijn voor de Scandinavische markt. Destijds maakte Ibanez vaker kleine aanpassingen in specificaties of labels voor verschillende distributeurs, wat deze gitaren nu extra interessant maakt voor verzamelaars.

Makelij: Het is een Japanse gitaar ("Made in Japan"). De Artist-akoestiek staat bekend om uitmuntend vakmanschap, vaak met massieve bovenbladen (meestal sparren/spruce) en prachtige inlays van parelmoer of abalone. De 2607 is een Jumbo model met een karakteristieke diepe, volle klank. 

De Ibanez Artist 2607 specially made for Scandinavië is zeer zeer zeldzaam!!
Incl. Orginele bijbehorende koffer.
Vraagprijs €2300,-
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Den Dolder
592x bekeken
7x bewaard
Sinds 15 apr '26
Advertentienummer: m2388805780