Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Type
Western- of Steelstringgitaar

Beschrijving

Te koop: mijn Ibanez Concord 752 “Black Beauty” akoestische gitaar, in zeer nette staat voor zijn leeftijd.

Ik heb deze gitaar ooit gekocht omdat ik zo verliefd was op mijn andere Ibanez Concord (de 751) en er graag een back-up bij wilde hebben. Met mijn zeer beperkte gebruik was dat achteraf wat overdreven… Daarom verdient deze mooie gitaar een plek waar hij vaker bespeeld wordt.

Deze dreadnought komt uit de jaren 70, een periode waarin Ibanez de concurrentie aanging met de Gibsons van dat moment (lawsuit). En dat merk je: het zijn heerlijke gitaren die enorm veel waar voor hun geld bieden. Kenmerkend is de diepzwarte sparrenhouten top die de gitaar zijn “Black Beauty”-bijnaam geeft.

Verdere specificaties:

• Mahoniehouten hals
• Palissander toets
• Parelmoer blok-inlays

Over de staat: de top is erg netjes, de hals is recht en de fretten verkeren in goede staat. De gitaar heeft nieuwe snaren en is door mij afgesteld, dus hij is direct speelklaar. Ik heb er geen koffer bij.

Een mooie kans voor de verzamelaar of liefhebber van vintage gitaren.

Ik verkoop als particulier. Vraag gerust om extra foto’s of informatie. Ophalen heeft de voorkeur, zodat je de gitaar zelf even kunt bespelen.

Bieden mag, maar houd het netjes. Ruilen kan eventueel wel tegen een Ibanez Hummingbird model uit de Concord serie.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Appingedam
294x bekeken
6x bewaard
Sinds 20 jul '26
Advertentienummer: m2422271803