Vintage Greco EGC68-60 Black Beauty

45032sinds 21 jul. '25, 13:08
€ 1.100,00
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 39,-
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt

Beschrijving

Beste gitaarliefhebbers,

Omdat ik wat anders wil en mijn verzameling iets wil uit gaan dunnen bied ik mijn Greco Les Paul Custom (Black Beauty) te koop aan.

Omdat er veel variatie bestaat in bouwjaar, model en herkomst van Greco-gitaren, heb ik uitgebreid onderzoek gedaan om de oorsprong van dit specifieke instrument nauwkeurig te achterhalen. Kenmerken zoals de bredere block inlays, het vetgedrukte Greco-logo en de zwaar gewaxte pickups wijzen op een begin jaren 80, maar kan ook eind jaren 80 zijn. De gitaar is uitgerust met de Maxon Screamin’ PF humbuckers, wat bijdraagt aan de authentieke klank en speelervaring.


Merk/Model: Greco Les Paul Custom "Black Beauty" (EGC-68-60)

Bouwjaar: ca. 80s

Pickups: Originele Maxon Screamin’ PF, gepotte waslaag, geen stempel = typisch

Hardware: Oorspronkelijk verguld, nu deels versleten naar zilverkleur

Finish: Originele zwarte lak met fraaie finish checking

Headstock: Open “O” logo, dikker gedrukt → 80s correct

Toets/inlays: Brede blocks, luxe uitvoering


Het gaat om een zeer hoogwaardige gitaar voor de fractie van de prijs van een Gibson of Orville variant.De gitaar hangt absoluut niet in de weg en gaat alleen weg als de prijs klopt.

Eventuele intruil tegen een Gibson Les Paul Junior is altijd te bespreken.
Advertentienummer: m2291232687