Mooie PRS SE One, duidelijk op een Gibson Les Paul Junior geïnspireerd rockbeest! Een P90 en een volumeknop is eigenlijk alles wat je nodig hebt, klinkt en speelt fantastisch!
Ik heb er een Tonepros brug opgezet, zodat de gitaar, in tegenstelling tot de originele brug, wel goed te intoneren is, en de plastic topkam heb ik vervangen voor een graphtech tusq nut. Deze (m.i.) noodzakelijke upgrades waren al 150 euro en daarmee zijn alle zwakke plekken van de gitaar verholpen. Aan de elektronica heb ik niet gezeten, daar is niks mis mee. De gitaar is verder in uitstekende staat, geen butsen of diepe krassen.
Ik doe 'm weg omdat ik eigenlijk vooral bas speel en de collectie gewone gitaren wat wil uitdunnen. De PRS komt met de originele tas, die ook in goede staat is, en kan getest en opgehaald worden in Amsterdam Osdorp (parkeren voor de deur mogelijk, goede OV-verbinding). Geen haast en niet bijzonder veel interesse in een ruil, ik zoek momenteel niks.