Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Eigenschappen
Met versterker

Beschrijving

Te koop aangeboden wegens het uitdunnen van mijn Epiphone collectie:

Mijn prachtige Epiphone Dot in een klassieke sunburst finish. Deze semi-hollow body gitaar combineert vintage looks met een warme, volle klank en eindeloze veelzijdigheid.
De Dot staat bekend om zijn rijke sustain, open klank en mooie balans tussen warmte en bite. Dankzij de twee humbuckers is hij perfect voor blues, rock, jazz en alles daartussenin. Van cleane, ronde tonen tot een stevige overstuurde sound. Deze gitaar kan het allemaal!

Specificaties & kenmerken:

Semi-hollow body (ES-335 stijl)
Twee humbuckers
Tune-o-matic brug met stopbar tailpiece
Center block
Comfortabele hals met fijne bespeelbaarheid
Lage actie
Klassieke sunburst afwerking



De gitaar ziet er nog zo goed als nieuw uit en speelt zoals het hoort: soepel, resonant en betrouwbaar. Professioneel afgesteld, geïntoneerd én voorzien van nieuwe Elixir snaren (10-46).
Ideaal voor zowel podium als studio.

Ben je op zoek naar die authentieke 335-vibe zonder het Gibson prijskaartje? Dan is dit een geweldige kans.

Eventueel te koop in combinatie met een versterker en /of standaard.
Stuur gerust een bericht bij interesse of vragen!

Versturen is eventueel mogelijk.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nijmegen
189x bekeken
4x bewaard
Sinds 14 feb '26
Advertentienummer: m2366833137