Kenmerken

Type
Losse munt
Nominale waarde
2 euro
Land

Beschrijving

Speciale uitgave: 2 euro Malta 2021 - Helden van de Pandemie in BU Coincard.

Zeer lage oplage van deze munt 60000 stuks en er komen geen munten in rollen. Hierdoor is een run ontstaan op deze munten.

Kwaliteit: BU.
Oplage 60.000 stuks.
Verpakking: Coincard/Blister.

Vaste Prijs: 78.50 euro (Exclusief Verzending).

(De vraagprijzen zijn vaste verkoopprijzen, hier worden geen kortingen meer op gegeven bij orders < 250 euro.
Alle munten uit de advertenties zijn uit voorraad leverbaar mits de advertentie niet op gereserveerd staat.
Op biedingen onder deze prijzen of vragen als wat wil je er minimaal voor hebben of is het nog steeds te koop wordt geen antwoord meer gegeven !!!)

Munten zijn voorradig en worden met grootst mogelijke zorg voor u verpakt en verzonden in luchtkussenenvelop.
Liever zelf ophalen in Cuijk is in overleg ook mogelijk bij orders vanaf 100,= euro.
Levering direct na ontvangst betaling.

Verzendkosten binnen Nederland verzending via PostNL:
- Standaard € 4,50.
- Brievenbuspakje (met track en tracé) € 5,80.
- Aangetekend (met track en tracé en verzekering tot € 500) € 12,55.
(Verzendrisico is voor koper uitsluitend bij aangetekende verzending draagt verkoper het verzendrisico tot 500 euro).
(Voor betaalverzoeken via Marktplaats geldt dat deze uitsluitend en minimaal per brievenbuspakje met track en trace verzonden worden).

Heel veel euromunten te koop voor leuke prijzen.

Kijk ook eens bij mijn andere advertenties voor meer interessante euromunten aanbiedingen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Cuijk
10x bekeken
1x bewaard
Sinds 11 dec '25
Advertentienummer: m2344077625