Beschrijving

Een goed geslagen Trajan denari in zilver uit de Romeinse mint, met het Felicitas-motief en een aantrekkelijke kans om een Romeinse zilveren munt van een beroemde heerser aan je collectie toe te voegen.



Trajanus (98-117 n.Chr.) Zilveren Denarius (3,10 g. 19 mm.) - Romeinse munt.

IMP TRAIANO AVG GER DAC P M TR P COS V P P, gelauwerde en gedrapeerde buste van Trajanus naar rechts /

S P Q R OPTIMO PRINCIPI, Annona staat links met graanaren boven een modius met papaver en graanaren, en een hoorn des overvloeds,


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 24 okt '25
    Advertentienummer: a1519423078