Monaco 2 Euro 800 Jaar Vesting 2015€ 4.595,00
1 Gulden 1913-1915 Wilhelmina ZFr+
€ 37,50
Verzenden
1444sinds 26 sep. '24, 15:27
Beschrijving
- Voorzijde: Borstbeeld met hermelijnen mantel
- Keerzijde: gekroond Nederlands wapen
- Muntmeesterteken: zeepaard
- Jaartal: 1913-1915
- Kwaliteit: Zeer Fraai+
Zeer Fraai: De munt is in omloop geweest en vertoont slijtage op de hoger liggende delen. Alle details zijn nog duidelijk zichtbaar, maar niet altijd scherp. De getoonde foto is een voorbeeldfoto.
De Koninklijke Nederlandse Munt is producent van de Nederlandse euromunten. Het is een innovatief, internationaal bedrijf in waardeproducten, geworteld in vierhonderdvijftig jaar traditie. Tot de innovatieve ontwikkelingen van de afgelopen jaren behoren de laser- en 3D-technieken op munten, waarmee het mogelijk is om o.a. een QR-code of microtekst aan te brengen. De Koninklijke Nederlandse Munt behoort wereldwijd tot de top 5-producenten van circulatiemunten, herdenkingsmunten en verzamelaarsproducten.
Advertentienummer: a1506178217
Overige advertenties van Koninklijke Nederlandse Munt
Meer van Koninklijke Nederlandse Munt
Bekijk allePopulaire zoektermen
zilveren gulden 2001 in Munten | Nederland1 gulden 2001 in Munten | Nederland1 gulden 1968 in Munten | Nederlandgouden tientje 1913gouden gulden 2001 in Munten | Nederlandducaat in Munten | Nederlandwilhelminahuwelijksmunt 2002 in Munten | Nederlandgouden tientje 1917 in Munten | Nederlandrembrandt en zijn leerlingen in Munten | Nederland10 gulden 188810 gulden 1948munten willemgoude muntenheineken parasol in Parasolsgeneve horloge goudretro hifihouten hekwerk in Tuin en Terrasdwergbokje in Dieren en Toebehorenstucadoor bredapanasonic tz80playmobil 3201fris edam cleopatra in Antiek en Kunstimpreza wrx in Auto-onderdelen