Italië. 2 Euro 2006 Giochi invernali Torino - Occhio di€ 220,00
Nederlands-Indië - Sumatra Srivijaya. Lot van 16 stuks 1 Mas
€ 1,00
00sinds 13 mei. '25, 13:06
Beschrijving
Lot van maar liefst 16 stuks 1 Mas units.
Voorzijde: Impressed letter M in Ngar script -
Keerzijde: Lotusbloem met vier bloemblaadjes binnen een incuse vierkant.
Materiaal : Biljoen laag zilvergehalte
Gewicht : ca. 30 gram gezamelijk
Referentie : Millies 128-131
Kwaliteit : Diverse kwaliteiten
Extra info
Zilveren (biljoenen) munten die tussen de negende en dertiende eeuw in de Maleisische archipel werden gebruikt. Vermoedelijk eerst ontwikkeld op Java tijdens de ailendra-periode voordat het zich verspreidde naar verschillende locaties, zoals Sumatra en het Maleisische schiereiland. In de literatuur gewoonlijk "sandelhoutbloemmunten" genoemd, gebaseerd op het omgekeerde ontwerp, of "m-munten".Vaak onnauwkeurig aangeduid als Majapahit-munt, hoewel het algemeen gebruik van deze munt dateert van vóór de oprichting van het Majapahit-rijk in 1293 na Christus. Tegen de veertiende eeuw waren contante transacties in Majapahit feitelijk overgegaan op Chinese contante munten (Wicks 1986: 44-47, 50- 55)
Bekijk ook onze andere aangeboden kavels op Catawiki : https://www.catawiki.com/nl/u/1200823-muntmarkt
De kwaliteitsaanduiding is de professionele beoordeling van MuntMarkt, maar bekijk de afbeeldingen goed voor een eigen indruk.
Dit kavel wordt aangetekend en voldoende verzekerd verzonden.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513733308
Populaire zoektermen
zilveren gulden 2001 in Munten | Nederland1 gulden 2001 in Munten | Nederland1 gulden 1968 in Munten | Nederlandducaat in Munten | Nederlandhuwelijksmunt 2002 in Munten | Nederlandgouden gulden 2001 in Munten | Nederlandgouden tientje 1917 in Munten | Nederlandrembrandt en zijn leerlingen in Munten | Nederlandmunten willemgoude muntennederland herrijstmunt nederland herrijstNederland Postzegels en Muntenbankbiljetten nederlands indieambato 6 in Tentenpentax smc 50mmaanrechtblad op maatleren jas heren zwolleflesje 4711hoge hakken voor kinderengucci pumps damesla strada blauw in Schoenendefect in Samsungpyrografie in Hobby en Vrije tijd