Italië. 2 Euro 2006 Giochi invernali Torino - Occhio di€ 220,00
Nederland 1852/1869 - Willem III en Wapen. restant van een
€ 900,00
50sinds 9 mei. '25, 05:02
Beschrijving
Zie de scans (123)
Willem III (eerste 3 emissies) en wapen. 35 zelfgemaakte bladen met daarop het restant van een gespecialiseerde collectie.
Diverse platen, afstempelingen en plaatfouten. Veel materiaal op deze 35 bladen.
Bij de wapens zelfs 4 exemplaren met plaatfout "zonder punt in linker onder hoek".
Het beste is om de scans goed te bekijken.
Aangetekende verzending
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513542980
Populaire zoektermen
rol postzegels in Postzegels | Nederlandgeboortezegels in Postzegels | Nederlandbontkraag in Postzegels | Nederlandalmelo in Postzegels | NederlandEen week in Postzegels | Nederlandpostzegel 1852gratis postzegelsNederland Postzegels en MuntenNederland in Postzegels en Muntenpostzegels in Nederlandwaarde postzegels nederlandzeldzame postzegels nederlandpostzegels nederland postfrispostzegels nederland in Postzegelsgranieten tafelpompoenen kopen twentetickets kerstfair haarzuilensloop campers in Caravans en Kamperendrainage in Werktuigenpommyw177 spatbord in Carrosserie en Plaatwerkbatavus packd in Fietsen en Brommersagastache in Tuinplantenmotorblok tfsi