8 Krt. ring met parel (cultivé parel, 8 karaat)

€ 179,95
Ophalen of Verzenden
1163sinds 12 sep. '24, 17:17
Deel via
of

Kenmerken

EigenschappenMet edelsteen
MateriaalGoud

Beschrijving

Gratis verzending of ophalen

8 Krt. ring met parel

8 Karaat ring gezet met een parel. Deze ring heeft een modern ontwerp en is vervaardigd uit 8 karaat (333/1000).

Ringmaat: 17,75

Cultivé parels worden met een beetje menselijke hulp versneld in hun natuurlijke vorming. In plaats van het wachten op een natuurlijke indringende korrel, plaatsen kwekers een balletje in de schelp. Als reactie hierop begint de oester geleidelijk laagjes parelmoer rondom het balletje te creëren. Ongeveer 90% van alle parels die worden verhandeld zijn gekweekte parels.

Specificaties:
  • Ringmaat: 17,75
  • Merk: Juweelwinkel.nl
  • Doelgroep: Dames
  • Kleur: Geelgoud
  • Gehalte: 8 karaat
  • Keurmerk: 333
  • Gewicht: 2,66 gram
  • Edelstenen: Parel
  • Slijpvorm edelsteen: Rond
  • Breedte ringkop: 6,9 mm
  • Breedte ringband: 2,4 mm
  • Conditie: Pre-owned


(zoekwoorden: 8 karaat,cultivé parel,parel)

Heb je een vraag over dit of een anders artikel of wil je meer informatie?
Onze klantenservice is op maandag van 13:00 tot 17:00 uur, en van dinsdag t/m vrijdag van 09:00 tot 17:00 uur bereikbaar.

Wil je graag een sieraad of horloge komen passen? Dat kan! Hiervoor moet je wel eerst een afspraak inplannen (zonder afspraak is het niet mogelijk een product te passen of te bekijken, we hebben namelijk geen voorraad aanwezig op de locatie: 

Contactgegevens
Juweelwinkel.nl
Oldenzaalsestraat 41
7551 AN Hengelo (Overijssel)
Telefoon: 074 - 822 17 40
Email: klantenservice@juweelwinkel.nl

Voor meer informatie over dit product, of eventueel direct bestellen, klik:
Advertentienummer: a1505625552