Rolex - Oyster Perpetual Datejust - 1005 - Unisex - 1980€ 4.100,00
Hanger - 18 karaat Geel goud
€ 550,00
00sinds 1 mei. '25, 05:02
Beschrijving
Geelgouden hanger, de hanger is in de voorstelling van een kruis. Het kruis is voorzien van een bewerking.
Afmeting: ca. 48.5 x 26.0 mm.
Kwaliteit: dit sieraad is door onze expert getoetst op goudgehalte en echt bevonden. Slijtage- en gebruikssporen overeenkomstig met leeftijd en gebruik. Voor eigen indruk, zie foto’s.
Kavelnummer: S- 169692
Al onze artikelen worden aangetekend verzonden.
U kunt het kavel ook afhalen in één van onze ruim 100 kantoren in Nederland, België of Duitsland.
Kijkt u op de website van Goudwisselkantoor (voor NL en BE) Comptoir de l’Or (voor BE) of Goldwechselhaus (voor DE) voor de dichtstbijzijnde locatie.
Geeft u via uw Catawiki account uw voorkeur aan ons door.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513298389
Populaire zoektermen
antieke gesp24 karaat goud kettingbarnsteen hangerketting met hangermanouk sieradencasio goudfeyenoord hanger in Kettinghangerschoker goudpontiac horloge goudvalentino tas goudbuddha to buddha goud in ArmbandenSieraden en Tassen in Tassen | SchoudertassenSieraden en Tassen in Tassen | Reistassen en Weekendtassen18 karaat goud kettingoranje hoekbankhymer b 674 slhumax recorder in Decoders en Harddiskrecorderssurfboard 7'2woood morrisbont in Paardenluchtrechtpaddestoel speelgoed in Babyspeelgoedkater kitten in Raskatten, Langhaarhofland in Antiek en Kunst