Oude Egypte, tweede tussenperiode faience kralenset (ketting

€ 500,00
150sinds 9 mei. '25, 05:05
Deel via
of

Beschrijving



Draag geschiedenis op een ketting en maak elke outfit compleet met deze unieke en modieuze ketting
r
Rechtstreeks vanuit Jeruzalem biedt u op een schitterende, draagbare sieradenset bestaande uit een ketting en bijpassende oorbellen, zorgvuldig opnieuw aan elkaar geregen van authentieke, oude Egyptische Hyksos-faiencekralen. De historische integriteit is behouden gebleven en er is een opvallende visuele aantrekkingskracht ontstaan.
r
Egyptisch, Hyksos-periode (circa 1650–1550 v.Chr.)
r
Deze uitzonderlijke set biedt een geweldige kans om een stukje oude Egyptische geschiedenis te bezitten, perfect voor verzamelaars en liefhebbers van oude artefacten. Of het nu gedragen of tentoongesteld wordt, deze sieradenset combineert historische betekenis met tijdloze schoonheid.
r
Afmetingen:
Ketting: 44 cm
Oorbel: 3,5 cm
r
Alle artikelen die wij te koop aanbieden, worden geleverd met een echtheidscertificaat.
r
r
Verzending via First class Express luchtpost.
r
SUCCES!


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513549047