Omega x Swatch - MoonSwatch - Mission to the Moon - Zonder€ 185,00
Ketting met hanger - 18 karaat Geel goud - 5.78ct. tw.
€ 1,00
00sinds 14 mei. '25, 17:23
Beschrijving
Prachtige solide 18 kt ketting met een vintage hanger van 9 kt. De hanger heeft een grote citrien van 5,30 Ct met diamant- en robijntopaz-edelstenen. Zeer goede staat, vintage artikel.
Item: Ketting met hanger
Uitstekende staat
Geplaatst: 18Kt /750 op de ketting en 375 op de hanger met andere merktekens
Hoofdgesteente: Citrien (5,30 Ct x 1 steen)
Serenading stenen: Diamant (0,01 Ct x 4 stenen) en Robijntopaas (16 stenen)
Kleur: Geel/Oranje
Afmeting hanger: 24,5 mm x 13,3 mm x 7,6 mm
Totaal goudgewicht inclusief ketting en gesp: ongeveer 1 gram
Lengte ketting: Ongeveer 453 mm
Totaal gewicht van het voorwerp inclusief hanger: 4,5 gram
Voorwaarde - Tweedehands, Zeer goede staat, Geen schade of vlekken.
Het item komt in een klein fluwelen tasje.
Het item wordt verzonden via een traceerbare en verzekerde postdienst.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513827417
Populaire zoektermen
antieke gesp24 karaat goud kettingketting met hangerprada kettingtw steel horloge in Horloges | Herenbarnsteen hangersnake kettingbuddha kettinggranaat kettingmanouk sieradencasio goudgrove zilveren kettingfeyenoord hanger in Kettinghangerschoker goudmini dwergkeesldv busklompschoenenlaserpistoolzekeringkast golf 1tissot prxsnowboard 158 widegrizzly quad 350vdo reparatiejeans lizzy