Beschrijving



Dit is een gloednieuw en ongebruikt 1/5 seconde chronograaf 'SEIKO SELECTION' modelhorloge met een prachtig ijsblauwe wijzerplaat van het topmerk SEIKO.

"SEIKO SELECTION" volgt het concept van SEIKO voor basis horlogefuncties en ontwerp. Deze selectie is bedoeld voor mensen die waarde hechten aan de totale balans van functie, kwaliteit en ontwerp. Het is een veelzijdig horloge dat zowel met casual kleding als met pakken gedragen kan worden.

De elegante lichtblauwe wijzerplaat wordt benadrukt door zilveren wijzers en indexen en een zwarte kroon.

De horloge is uitgerust met een chronograaf met een 1/5 seconde teller, datummodule, lumibrite en tachymeter.

Beweging: Japanse SEIKO kwarts 8T67
• 1/5 seconde, 60 seconden, 60 minuten, 24 uur totalizer
• Windscherm: Hardlex
Datumkalender
Lumibrite-licht
Tachymeter
Waterbestendig tot 10 atmosferen
• Maat: (diameter) ca. 40 mm, (dikte) ca. 11 mm
Gewicht: ongeveer 128 g
• Armomtrek: ca. 14-20 cm
Accessoires: SEIKO-doos, garantiebewijs, enz.

Vanwege Seiko's verschuiving naar papierloze operaties wordt het opnemen van gedrukte gebruiksaanwijzingen geleidelijk uitgefaseerd.
Hier is de URL voor de Engelse gebruiksaanwijzing voor het kaliber (8T67) van dit model:

Wees gerust, we zullen u via een bericht op de hoogte brengen in geval van wijzigingen aan de URL.

SEIKO horloges worden nu ook buiten Japan gedekt door garantie (voor 3 jaar met de garantiebewijs).
Voor gedetailleerde adressen van servicecentra in elk land, raadpleeg het "SEIKO International Service Network" in de garantie.

Bovendien zijn alle SEIKO-horloges die door ons bedrijf worden verkocht, echt.
We hebben tot nu toe meer dan 50.000 SEIKO-horloges verkocht, en geen enkel daarvan is ooit geïdentificeerd als namaak.
Dit komt doordat wij ze betrekken van een van Japan's toonaangevende SEIKO-gecertificeerde leveranciers, waar individuele verkopers geen toegang toe hebben.

**************************************************************************************

Dit artikel wordt vanaf Japan verzonden.
Houd er rekening mee dat u, afhankelijk van uw land van verblijf, mogelijk onderworpen bent aan extra invoerrechten en belasting.
Als vuistregel is het 20% in Frankrijk, 21% in Spanje en 22% in Italië.
Controleer de wetten van uw land voor meer informatie.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    2x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 6 sep. '25
    Advertentienummer: a1517510073